Top 10 Populiariausių Nintendo Switch Žaidimų 2020

Jeigu Nintendo Switch žaidimai dalyvautų populiarumo varžybose, šie žaidimai būtų viršuje.

10 1-2 Switch

Veiksmas vyksta ne ekrane, todėl publika stebi pačius žaidėjus. Tai leidžia žiūrėti kaip linksmai, bet ir žaisti – akimirksniu rengiamas vakarėlis! Pirkite „1-2 Nintendo Switch“ „eShop“ raktą ir žiūrėkite į draugus, o ne į ekraną. Konkuruokite su nauju ir stilingu šalies vaizdo žaidimu, kuriame pilna greitų ir linksmų žaidimų „akis į akį“.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „12 switch“

9. Arms

Rinkitės iš daugybės skirtingų kovotojų. Kiekvienas iš jų turi savo specialius įgūdžius ir ginklus kiekvienai rankai. Sumaišykite ir suderinkite ARMS, kad sukurtumėte aukščiausią čempioną, kuris nuves jus į viršų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „arms switch“

8. Donkey Kong Country: Tropical Freeze

Pasakojimas prasideda „Donkey Kong“ trobelėje, kur kongai švenčia jo gimtadienį. Staiga vienas iš balionų išskrenda iš Kongo namo ir virš jūros, kur stovi „Snowmad“ laivai. Toli nuo salos juos stebi „Pointy Tuck“, suradęs Kongo namą ir perduodantis informaciją jų vadovui, uždengtas tamsiu siluetu. Lyderiui linktelėjus jų pritarimui, „Pointy Tucks“ atneša jam ragą, kurį jis pučia, sukurdamas didelį vėjo kiekį ir ledo drakoną.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Donkey Kong Country: Tropical Freeze“

6. Pokemon: Let’s Go, Pikachu!

Žaidimas vyksta Kanto regione, kuriame gyvena daugiau nei 151 rūšių Pokémono būtybių, kartu su gerbiamomis evoliucijos formomis iš Pokémon X, Y, Omega Ruby ir Alpha Sapphire! Net Saulės ir Mėnulio „Alolan“ formos yra sąraše ir, jei tai akimirksniu nepajunta nuostabos, ką jis daro?

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Pokemon: Let’s Go, Pikachu!“

5. Kirby Star Allies

Šis žaidimas yra 2,5D platformeris, o tai reiškia, kad personažai juda dvimatėje plokštumoje 3D aplinkoje. Žaidėjas kontroliuoja Kirbį, kurio tikslas yra pasiekti kiekvieno etapo pabaigą pasitelkiant Kopijavimo sugebėjimus. Kirby vis dar turi visus savo tradicinius judesius, „Inhale“, „Star Spit“, „Slide“ ataką, „Air Gun“ ir plūduriuojančius. Kai kurie žaidimų mechanikai, tokie kaip „Maišymo sugebėjimai“ ir „Pagalbininkai“, grįžta iš ankstesnių „Kirby“ serijos titulų.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Kirby Star Allies“

4. New Super Mario Bros. U Deluxe

Išleidus naują „Super Mario Bros. U Deluxe“, simbolių kokybė ir kiekis nėra vieninteliai du pasikeitę dalykai. Kai kurių naujų veikėjų sugebėjimai dabar pasikeitė, palyginti su likusių aktorių sugebėjimais, kad atitiktų daugybės skirtingų žaidėjų visame pasaulyje kriterijus. Toadette ir Nabbit buvo skirtas beprecedentis dėmesys, todėl pasiimkite juos ir pradėkite sprogdinti per bandymus!

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „New Super Mario Bros. U Deluxe“

3. Luigi’s Mansion 3

Kada nors girdėjai posakį, kad jei kažkas yra per daug gerai, kad būtų tiesa, tikriausiai taip yra? Na, Luigi išsiaiškino sunkų kelią. Jis buvo pakviestas atostogauti kartu su likusiais draugais, o vieta atrodė tiesiog pasakiška – fantastiškas viešbutis, kurio kiekvieno aukšto temos yra skirtingos. Įsigykite „Luigi Mansion 3“ jungiklio raktą ir pasiruoškite poilsiui … Arba toks buvo planas. Tačiau netrukus jo draugai yra pagrobti, o Luigi turi surinkti visą savo drąsą ir dar kartą susidurti su niūriais apsireiškimais, kad sugrąžintų draugus.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „luigi's mansion 3“

2. Pokémon™ Shield

Naujausias žaidimas žada sugrąžinti mylimąsias savybes, kurių trūko ankstesnėje serijos dalyje. Garsioji ir pažįstama „Battle Gyms“ sistema vėl sukurta, leidžianti žaidėjui mesti iššūkį sau ir pamatyti kiek toli išeis nueiti. Žinoma, laimėjimas parodys, ar esi pasiruošęs siekti čempiono vardo.

1. Pokémon™ Sword

Čia visiškai naujas „Pokemon“ franšizės papildymas ir 8-osios kartos pradžia! Įsigykite „Pokemon Sword“ raktą (vieną iš dvilypumo dalių, tai yra „Pokemon Sword“ ir „Shield“) ir keliaukite į „Galar“ regioną, kur pradėsite savo kelionę ir tapsite geriausiu treneriu. Kovokite su „Gym“ treneriais ir nugalėkite jei tik galite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *